Warning: file_put_contents(/home/plazik/public_html/slesin.plazik.pl/cache/vb-cache) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /home/plazik/public_html/slesin.plazik.pl/libraries/videobox/videobox.php on line 126
Aktualności

Galeria

Termin naszego spotkania zbliża się wielkimi krokami. Mamy nadzieję, że z utęsknieniem czekacie na najbliższy weekend.

Udało się nam już nico dokładniej przygotować plan tych kilku dni i chcielibyśmy go Wam przekazać. Wszystkie wcześniej awizowane atrakcje są aktualne, ale pojawią się także nowe.

Zaczynamy w piątek 07.07. (nawet data wygląda atrakcyjnie) ok. godz. 21.00 od występu „Grzmiącej Półlitrówy” i tradycyjnego ogniska. Będą przy tym także atrakcje kulinarne, co ( niestety) wiąże się z drobną zrzutą w wysokości 20,00 PLN. Mamy nadzieję, że Wasz budżet jakoś wytrzyma to obciążenie, zwłaszcza, iż jest to jedyna obligatoryjna opłata podczas tego weekend-u dla wszystkich członków klubu.

Nasza baza funkcjonuje już pełną parą, co oznacz, że możecie przyjeżdżać wcześniej, aby pomóc, zaaklimatyzować się i rozgościć.

W sobotę 08.07. główny punkt programu – pokaz magii startuje ok. godz. 21.00.

Nie znaczy to jednak, że do tego momentu będziemy się nudzić. Dla tych, którzy wolą mieć czas zorganizowany, przygotowaliśmy program sportowo-rozrywkowy, który obejmuje m.in. konkurs na najciekawsze przebranie zademonstrowane na wodzie lub w jej pobliżu, turniej w bule, rozgrywki siatkarskie, zumbę czy crosfit. Do dyspozycji oczywiście także cały sprzęt pływający znajdujący się w bazie i rowery (w opcji „all inclusive”) oraz sporty motorowodne (dodatkowo płatne). Czy uda nam się wszystko zrealizować i w jaki dzień, okaże się na miejscu. Mamy nadzieję, że pogoda nie zweryfikuje naszych planów. Zresztą nawet jakby, to znajdziemy alternatywne zajęcia

Przyszedł czas na te nudniejsze rzeczy organizacyjne, które wymagają inicjatywy z Waszej strony.

Prosimy o zgłaszanie udziału w imprezie drogą mail-ową, używając jako tematu wiadomości hasła „Jubileusz”.

Jeśli chcecie skorzystać z posiłków, które dostarcza nam zewnętrzna firma, to czekamy na zamówienie do czwartku do godziny 18:00. Prosimy przesłać je z hasłem „Catering” w tytule. Koszt dzienny to 34,00 PLN. Szablon zamówienia na każdy dzień pobytu zamieszczamy poniżej :

Imię i Nazwisko:
Data:
Ilość śniadań:
Ilość obiadów:
Ilość kolacji:

Weźcie ze sobą sprzęt biwakowy. W ekstremalnych sytuacjach będziemy wspierać naszym klubowym. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obozu dostępnym tutaj:

https://www.slesin.plazik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=30&Itemid=43&lang=pl

Prosimy wykorzystywać adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do wysłania zgłoszenia, zamawiania posiłków i innych kontaktów z nami dotyczących tej imprezy, pomimo, iż tę wiadomość możecie otrzymać z innego konta.

Pamiętajcie także o swoich przyjaciołach i znajomych, którzy powinni być obecnie, a mogą nie wiedzieć o naszej imprezie. Nie do wszystkich mamy kontakt. Poza tym „poczta pantoflowa” to najskuteczniejsze narzędzie przekazywania informacji.

Wyśpijcie się zawczasu, przygotujcie kondycyjnie i mentalnie, bo czeka nas wymagający weekend.


Do zobaczenia!

Zapraszamy do obejrzenie reklamówki SKT PŁazik

 

Reklamówka SKT PŁazik

W tym sezonie ruszamy 19 czerwca 2014 roku (czwartek w Boże Ciało).
Jak zwykle poszukujemy osób chętnych do pomocy przy rozbijaniu obozu. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się mailowo pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W tym roku nasza baza w Ślesinie obchodzi  35lecie swojego istnienia! Trzeba by było to w jakiś odpowiedni sposób uczcić. Tak więc, w weekend 11-13 lipca 2014r. odbędzie się huczna impreza urodzinowa Ślesina!

Jeśli ktoś ma jakieś wspaniałe pomysły co możemy robić podczas tego weekendu, jak i w co się bawić, to prosimy je nadsyłać!

Łódzkie Sportowe Towarzystwo Waterpolowe zaprasza chłopców ze Szkół Podstawowych klas II, III, IV, V (rocznik 2001-2004) na pływalnię „WODNY RAJ” w poniedziałki i wtorki od 17.00 do 18.30 oraz w soboty od godz. 8.00 do 10.00.

Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor pływania i trener kadry narodowej juniorów piłki wodnej Krzysztof Garbolewski – tel. 605 544 114

W najbliższy weekend będziemy gościć organizatorów Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej Yapa. Z tej okazji na bazie poza standardowymi atrakcjami przewidzieliśmy mecz piłki wodnej oraz zawody kajakowe. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej bazy oraz wspólnej zabawy na wodzie oraz wieczorem przy wspólnym śpiewograniu.

Już jutro zacznie budzić się do życia kolejny sezon OSW Ślesin! Prace nad przystosowaniem kawałka lasu do przyjmowania gości i zadbanie o to by każdy czuł się jak u siebie w domu potrwają tydzień. A w weekend 28 lipca, będzie można przyjechać i zobaczyć co udało nam się zrobić i jak się obóz pozmieniał od zeszłego roku.
Cały sezon podzielony został standardowo na turnusy, które układają się następująco:
- 29.06 - 12.07 - I turnus
- 13.07 - 26.07 - II turnus
- 27.07 - 9.08 - III turnus
- 10.08 - 23.08 - IV turnus
W zeszłym roku udało nam się znacząco zwiększyć standard obozu dzięki pięknemu kontenerowi sanitarnemu. Niestety z tego względu wzrosły też koszty utrzymania obozu, co z kolei spowodowało konieczność podwyższenia stawek za pobyt. Na szczęście nie są zbyt dotkliwe, ponieważ  koszt pobytu wzrósł tylko o 2 zł. Obecne stawki kreują się następująco:
- podstawowa 30 PLN
- studencka 24 PLN
Potaniały natomiast narty wodne i wszelkie sporty związane z pływaniem na motorówce. W praktyce oznacza to, że za minutę szaleństwa na nartach zapłacicie 7 zł i ani grosza więcej. Pływadełka ze względu na brak sportowego charakteru będą kosztowały 7 zł - Tuba 1-os, 8 zł - Tuba 2-os, 10 zł - Banan.
Jeśli jesteś "małym leniuszkiem" i w ciepłe dni nie chcesz martwić się o głód, zachęcamy do korzystania ze sprawdzonego pakietu żywieniowego. Śniadania w dalszym ciągu będzie przygotowywała Kadra, a obiady i kolacje będzie dowoził miły pan z kateringu. Stawka się nie zmienia i wynosi 29 zł za całodniowe wyżywienie, natomiast zmieniają się poszczególne stawki za posiłki i wynoszą odpowiednio:
- śniadanie 8 zł
- obiad 12 zł
- kolacja 9 zł
BARDZO ISTOTNA SPRAWA!!!
Zgłaszanie chęci jedzenia  należy zgłaszać na co najmniej 2 dni przed przyjazdem tzn. jedzenie na weekend zamawiamy do środy do godziny 18:00
W razie pytań czy wątpliwości zachęcam do kontaktu za pośrednictwem maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., facebooka: PŁAZIK czy staroświecko dzwoniąc na dyżurny telefon: 603 181 466.
© 2017 Obóz Sportów Wodnych w Ślesinie | Joomla Template by vonfio.de