Galeria

Organizujemy kurs na sternika motorowodnego i licencja na holowanie.

Termin 11-13 sierpnia. Koszt 600 zł + opłata za egzamin (250 zł dorośli, 125 zł studenci i osoby uczące się)

Miejsce: Obóz sportów wodnych SKT PŁazik w Ślesinie.

Wszelkie informacje 601 95 62 33.

Zgłoszenie prosimy przesyłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin naszego spotkania zbliża się wielkimi krokami. Mamy nadzieję, że z utęsknieniem czekacie na najbliższy weekend.

Udało się nam już nico dokładniej przygotować plan tych kilku dni i chcielibyśmy go Wam przekazać. Wszystkie wcześniej awizowane atrakcje są aktualne, ale pojawią się także nowe.

Zaczynamy w piątek 07.07. (nawet data wygląda atrakcyjnie) ok. godz. 21.00 od występu „Grzmiącej Półlitrówy” i tradycyjnego ogniska. Będą przy tym także atrakcje kulinarne, co ( niestety) wiąże się z drobną zrzutą w wysokości 20,00 PLN. Mamy nadzieję, że Wasz budżet jakoś wytrzyma to obciążenie, zwłaszcza, iż jest to jedyna obligatoryjna opłata podczas tego weekend-u dla wszystkich członków klubu.

Nasza baza funkcjonuje już pełną parą, co oznacz, że możecie przyjeżdżać wcześniej, aby pomóc, zaaklimatyzować się i rozgościć.

W sobotę 08.07. główny punkt programu – pokaz magii startuje ok. godz. 21.00.

Nie znaczy to jednak, że do tego momentu będziemy się nudzić. Dla tych, którzy wolą mieć czas zorganizowany, przygotowaliśmy program sportowo-rozrywkowy, który obejmuje m.in. konkurs na najciekawsze przebranie zademonstrowane na wodzie lub w jej pobliżu, turniej w bule, rozgrywki siatkarskie, zumbę czy crosfit. Do dyspozycji oczywiście także cały sprzęt pływający znajdujący się w bazie i rowery (w opcji „all inclusive”) oraz sporty motorowodne (dodatkowo płatne). Czy uda nam się wszystko zrealizować i w jaki dzień, okaże się na miejscu. Mamy nadzieję, że pogoda nie zweryfikuje naszych planów. Zresztą nawet jakby, to znajdziemy alternatywne zajęcia

Przyszedł czas na te nudniejsze rzeczy organizacyjne, które wymagają inicjatywy z Waszej strony.

Prosimy o zgłaszanie udziału w imprezie drogą mail-ową, używając jako tematu wiadomości hasła „Jubileusz”.

Jeśli chcecie skorzystać z posiłków, które dostarcza nam zewnętrzna firma, to czekamy na zamówienie do czwartku do godziny 18:00. Prosimy przesłać je z hasłem „Catering” w tytule. Koszt dzienny to 34,00 PLN. Szablon zamówienia na każdy dzień pobytu zamieszczamy poniżej :

Imię i Nazwisko:
Data:
Ilość śniadań:
Ilość obiadów:
Ilość kolacji:

Weźcie ze sobą sprzęt biwakowy. W ekstremalnych sytuacjach będziemy wspierać naszym klubowym. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obozu dostępnym tutaj:

https://www.slesin.plazik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=30&Itemid=43&lang=pl

Prosimy wykorzystywać adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do wysłania zgłoszenia, zamawiania posiłków i innych kontaktów z nami dotyczących tej imprezy, pomimo, iż tę wiadomość możecie otrzymać z innego konta.

Pamiętajcie także o swoich przyjaciołach i znajomych, którzy powinni być obecnie, a mogą nie wiedzieć o naszej imprezie. Nie do wszystkich mamy kontakt. Poza tym „poczta pantoflowa” to najskuteczniejsze narzędzie przekazywania informacji.

Wyśpijcie się zawczasu, przygotujcie kondycyjnie i mentalnie, bo czeka nas wymagający weekend.


Do zobaczenia!

Zapraszamy do obejrzenie reklamówki SKT PŁazik

 

Reklamówka SKT PŁazik

W tym sezonie ruszamy 19 czerwca 2014 roku (czwartek w Boże Ciało).
Jak zwykle poszukujemy osób chętnych do pomocy przy rozbijaniu obozu. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się mailowo pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W tym roku nasza baza w Ślesinie obchodzi  35lecie swojego istnienia! Trzeba by było to w jakiś odpowiedni sposób uczcić. Tak więc, w weekend 11-13 lipca 2014r. odbędzie się huczna impreza urodzinowa Ślesina!

Jeśli ktoś ma jakieś wspaniałe pomysły co możemy robić podczas tego weekendu, jak i w co się bawić, to prosimy je nadsyłać!

Łódzkie Sportowe Towarzystwo Waterpolowe zaprasza chłopców ze Szkół Podstawowych klas II, III, IV, V (rocznik 2001-2004) na pływalnię „WODNY RAJ” w poniedziałki i wtorki od 17.00 do 18.30 oraz w soboty od godz. 8.00 do 10.00.

Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor pływania i trener kadry narodowej juniorów piłki wodnej Krzysztof Garbolewski – tel. 605 544 114

W najbliższy weekend będziemy gościć organizatorów Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej Yapa. Z tej okazji na bazie poza standardowymi atrakcjami przewidzieliśmy mecz piłki wodnej oraz zawody kajakowe. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej bazy oraz wspólnej zabawy na wodzie oraz wieczorem przy wspólnym śpiewograniu.

© 2017 Obóz Sportów Wodnych w Ślesinie | Joomla Template by vonfio.de