Galeria

Aby nauczyć pływać się na nartach wodnych lub przepłynąć na tubie i bananie nie trzeba  być uczestnikiem naszego obozu. Dla takich osób umożliwiamy korzystanie z niektórych sprzętów wodnych w ciągu dnia.

 

Ciągamy na nartach wodnych, wakeboardzie, kneeboardzie oraz różnych pływadełkach takich jak: tuba, slider, banan, sumo. Wypożyczamy również deski windsurfingowe, a po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym udzielamy lekcji windsurfingu. Dla osób pełnoletnich mamy do dyspozycji skuter wodny Jet Ski.

 

W okresie wakacyjnym wszystkich zainteresowanych zapraszamy codziennie w godzinach 10.00-13.00 ; 14.00-18.00.

Głodnych przygód zapraszamy na odrobinę szaleństwa!!!

Do waszej dyspozycji narty wodne, wakeboard oraz rozmaite pływadełka.

 

Przygoda ze nartami wodnymi zaczynie się od krótkiego szkolenia „na sucho”, podczas którego nauczysz się poprawnej postawy podczas startu na nartach/wakeboardzie. Jako przeszkolony narciarz swoich sił będziesz mógł już spróbować na wodzie. Na motorówkę mogą wejść twoi znajomi, którzy będą ci towarzyszyć i uwiecznią na zdjęciach twoje postępy.

 

Jeśli wydaje wam się, że nie ma nic prostszego niż płynięcie na skuterze, proponujemy wam zabawę na naszym skuterze Jet Ski. Jet Ski jest skuterem sportowym, dlatego używa się go w pozycji stojącej, co sprawia, że skuter nie jest tak łatwy w prowadzeniu jak inne skutery siedzące. Przed wypłynięciem na wodę, przejdziesz krótkie szkolenie na sucho, podczas którego poznasz budowę oraz zasadę działania skutera. Korzystanie ze skutera dostarcza dużej dawki wrażeń i zapewnia niesamowita rozrywkę. Z racji na bezpieczeństwo skuter wraz z kapokiem wypożyczamy tylko osobom pełnoletnim.

 

Jeśli lubisz „szybką jazdę” i nie boisz się prędkości to pływadełka są dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Pływadełka takie jak tuba czy banan to sprzęt dmuchany ciągnięty za motorówką. Korzystać niego można w pojedynkę(np.slider pojedynczy) albo w parę osób (np.banan). Cała zabawa polega na utrzymaniu się na powierzchni pływadełka, podczas gdy sternik(osoba prowadząca motorówkę) usiłuje cię z niego zrzucić. Dla mniej odważnych i dzieci przewidzieliśmy kursy „turystyczne” – motorówka jedzie wolniej przez co łatwiej utrzymać się na powierzchni slidera.

 

Więcej informacji o sportach wodnych znajdziesz tutaj, a więcej zdjęć tutaj.
Zapraszamy na wycieczki motorówką po Jeziorz.e Ślesińskim W ten oryginalny sposób można zwiedzać okolicę, podziwiać widoki i jednocześnie "poczuć wiatr we włosach".

 

Do waszej dyspozycji mamy dużą komfortową łódkę, dzieciom oraz osobom nieumiejącym pływać wypożyczamy kapoki. Czas i trasa wycieczki jest do ustalenia na miejscu a także w razie potrzeby może ulec zmianie w trakcie.

Wszystkich miłośników pływania na desce windsurfingowej pragniemy poinformować, że w naszej bazie istnieje także możliwość wypożyczenia kompletnego sprzętu windsurfingowego wraz z kapokiem.


Sprzęt wypożyczamy na godziny, można pływać samodzielnie lub pod opieką instruktora (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym terminu).


Zatem jeśli tylko zapragniecie popływać na desce ale niekoniecznie macie możliwość dojechania aż na Półwysep Helski - Obóz Sportów Wodnych w Ślesinie jest dla was idealnym miejscem. Nasza kadra instruktorska służy pomocą w doborze sprzętu oraz nauce pływania dla początkujących windsurferów. Więcej informacji o tym jak przebiega szkolenie znajdziecie tutaj


Obóz Sportów Wodnych to doskonałe miejsce także dla najmłodszych. Szkolimy dzieci nie tylko w jeździe na nartach wodnych ale także na kneebordzie, desce na której pływa się w pozycji klęczącej. Kneebord również płynie za motorówką, jest jednak dużo łatwiejszy w opanowaniu i sam start jest bardzo prosty.

 

Przede wszystkim jednak gorąco zachęcamy najmłodszych do spróbowania jazdy na nartach wodnych, zaś ich rodzicom przypominamy, że nasza kadra jest doskonale przygotowana do szkolenia dzieci. Sprzęt znajdujący się w naszej bazie zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Mamy specjalny, sztywny hol oraz połączone ze sobą narty wodne. Jest to ważne dla dzieci, ponieważ sztywny hol daje poczucie stabilności na wodzie i bardzo ułatwia start zaś narty połączone ze sobą nie rozjeżdżają się w wodzie i łatwo nad nimi zapanować.

 

Start młodych narciarzy odbywa się z brzegu jeziora, pod opieką instruktora. Dla rodziców chcących uwiecznić na zdjęciach lub filmie pierwsze próby swoich pociech, przygotowane jest w miejsce na motorówce.

 

Większość dzieci uwielbia wodę. Aby dodatkowo urozmaicić najmłodszym pobyt nad Jeziorem Ślesińskim, przygotowaliśmy do ich dyspozycji różnego rodzaju pływadełka, przeznaczne do pływania za motorówką. Są to m.in.: banan, tuba, mambo oraz slider jedno i dwuosobowy.

 

Wśród dzieci szczególną popularnością cieszy się trzyosobowy banan. Przed jazdą na każdym pływadełku udzielamy krótkiego instruktażu, a także zapewniamy pływającym ochronne pianki oraz kapoki. Gorąco zachęcamy dzieci i ich rodziców do wspólnej zabawy nad Jeziorem ślesińskim!!
© 2017 Obóz Sportów Wodnych w Ślesinie | Joomla Template by vonfio.de