Galeria

Obóz skierowany jest głównie do studentów i młodzieży, ale odwiedzają nas nie tylko oni. Ślesin to także doskonałe miejsce na familijny wypoczynek. Rozpiętość wiekową mamy zatem dość szeroką. Panuje tu bardzo przyjazna atmosfera. Wszyscy mówimy sobie po imieniu i staramy się aby nikt nie czuł się osamotniony.

 

Sporty

Ślesin jest miejscem, gdzie przyjeżdżają nie tylko wytrawni wodniacy, ale również osoby, dla których mokra przygoda dopiero się zaczyna. Na początku każdego z turnusów organizujemy grupowe szkolenia polegające na teoretycznym wytłumaczeniu zasad korzystania ze sprzętów wodnych. Prezentujemy wówczas cały dostępny u nas asortyment. Uczymy jak utrzymać prawidłową postawę podczas pływania na nartach czy wakeboardzie, jak pracować wiosłami kajakowymi i jak zrobić użytek z wszelakich żagli czy to windsurfingowych czy PX – owych.  Każdy przeszkolony uczestnik obozu może korzystać ze sprzętu o dowolnej porze dnia
i w zależności od swoich umiejętności samemu bądź pod czułym okiem instruktora.

 

Wyżywienie

Aby szaleć za dnia, trzeba mieć siłę, a aby mieć siłę trzeba coś zjeść. Możliwości są dwie – wykupienie posiłków oferowanych przez obóz. Są to wówczas trzy posiłki – śniadanie, obiad i kolacja, podawane o określonych porach. Można też żywić się samodzielnie. W obozowej kuchni znajdują się do dyspozycji lodówki, kuchenki gazowe i kuchenka mikrofalowa. Osoby przyjeżdżające na turnusy mają jedzenie wliczone w koszty pobytu.

Wieczory

To kolejna atrakcja naszego obozu. W nocy, z uwagi na bezpieczeństwo, zabrania się  kąpieli i korzystania ze sprzętu wodnego, dlatego oddajemy się wtedy śpiewom i muzykowaniu, bądź po prostu ploteczkom. Przy sprzyjającej pogodzie można liczyć na wspaniałe ognisko, przy którym gitary brzmią najlepiej. Ale również na deszczowe wieczory mamy sposób. Czas spędzamy wówczas „pod altankami”, co gitarom wcale nie przeszkadza. Jeśli zaś ktoś nie ma ochoty na śpiewy, do dyspozycji jest jeszcze bilard i trambambula. Czas można mieć zatem wypełniony po brzegi.

 

Zasady obozu

Większość naszych uczestników to osoby pełnoletnie, dlatego jako organizatorzy nie zapewniamy opieki pedagogicznej. Stosujemy się do zasad dobrego wychowania i kultury osobistej, co jest podstawą stworzenia przyjaznej atmosfery. Nie ma wyznaczonej ciszy nocnej, aczkolwiek zawsze pamiętamy o obecności małych dzieci oraz osób, które przyjechały tutaj odpocząć. Na terenie obozu panuje zakaz palenia papierosów, przygotowaliśmy  jednak do tego celu specjalne miejsce.


Wielką zaletą naszego obozu jest możliwość zakupienia na miejscu różnorodnych napojów (wody, soków, coca-coli) oraz lodów i to o dowolnej porze dnia czy nocy.

© 2017 Obóz Sportów Wodnych w Ślesinie | Joomla Template by vonfio.de