Galeria

 

Zapraszamy do Obozu Sportów Wodnych w Ślesinie! Ta impreza nie może Cię ominąć!


Studencki Klub Turystyczny PŁazik od 1979 roku prowadzi bazę nad jeziorem Ślesińskim, co daje już ponad 30 lat niesamowitej zabawy. Spragnionym szalonych, wodnych wrażeń proponujemy naukę pływania na nartach wodnych, wakeboardzie oraz windsurfingu,
a poszukującym spokoju polecamy korzystanie z kajaków, żaglówek typu PX oraz katamaranu. Ci, którzy wolą suchy ląd, mają do dyspozycji grę w bilard lub piłkarzyki, siatkówkę, badmintona, jazdę na rowerze czy leżenie na plaży.

Odwiedzającym nas na poszczególnych turnusach gościom oferujemy wyżywienie, noclegi oraz możliwość korzystania ze sprzętu sportowego. Osoby przyjeżdżające na weekendy mogą na miejscu wykupić wyżywienie lub przygotowywać posiłki samodzielnie w obozowej kuchni.

Dni w obozie upływają nam zwykle na uprawianiu wszelakich sportów, wycieczkach rowerowych, spacerach czy też po prostu na leniuchowaniu. Wieczorem zaś budzi się w nas imprezowy duch i do świtu śpiewamy w blasku ogniska przy akompaniamencie gitar.

Osobom nie będącym uczestnikami obozu oferujemy odpłatnie możliwość korzystania z nart wodnych, skutera i dmuchanych pływadełek oraz wypożyczenie desek windsurfingowych.Co jeszcze robimy?

Poza letnim obozem w Ślesinie Płazik ma jeszcze do zaoferowania udział w innych ciekawych wydarzeniach. Jesteśmy głównym organizatorem Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA. Wiosną można do nas dołączyć na szlaku podczas Raydu Poyapowego czy też „Jury”. Zimą zaś poszusować na nartach śniegowych podczas sylwestrowego wyjazdu w góry.

 

Filmiki z prezentacją obozu znajdziesz tutaj

© 2017 Obóz Sportów Wodnych w Ślesinie | Joomla Template by vonfio.de